DCP - komunikaty

DCP - komunikaty
Jeśli chcesz być informowany
o nowościach, wpisz swój e-mail.




DCP - komunikaty


DCP - komunikaty

DIECEZJALNE

CENTRUM PIELGRZYMOWANIA

IM. JANA PAWŁA II

UL. PAPIESKA 10

33-340 STARY SĄCZ

NR konta:

PKO BP Nowy Sącz

26 1020 3453 0000 8102 0059 2246


Niepodległościowy Bieg Przełajowy 2007

 

 

9 listopada 2007 Zespół Szkół w Barcicach, Urząd Miasta i Gminy w Starym Sączu oraz Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania upamiętnili 89 Rocznicę Odzyskania Niepodległości organizując Bieg Niepodległościowy  oraz strzelectwo sportowe.

Do mety dobiegli wszyscy - 203 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych z powiatu nowosądeckiego.

Szkoły podstawowe walczyły na dystansie 1000 m dziewczęta i chłopcy
gimnazja: dziewczęta -1000m, chłopcy 1500m,
szkoły ponadgimnazjalne: dziewczęta 1000m, chłopcy 1500m.

Szkolny Klub Sportowy „VIS” działający przy Zespół Szkół w Barcicach patronował konkurencjom strzeleckim- uczestnicy strzelali z karabinka pneumatycznego do tarczy o skali 11 stopniowej na odległość 10m ( pozycja stojąc z podpórką).

Wyniki:

Szkoła podstawowa chłopcy:
1. Czesław Ogorzały SP w Barcicach
2. Lesław Polakiewicz SP w Barcicach
3. Konrad Król SP w St. Sączu

Szkoła podstawowa dziewczyny:
1. Weronika Motyka SP w  Starym Sączu
2. Aneta Prymek SP nr 3 w Nowym Sączu
3. Żaneta Poręba SP nr 3 w Nowym Sączu

Gimnazja dziewczyny:
1. Katarzyna Dulak Gimnazjum w Jazowsku
2. Ewelina Kilicka Gimnazjum w Jazowsku
3. Roksana Kulpa Gimnazjum w Barcicach

Gimnazja chłopcy:
1.Grzegorz Konstanty Gimnazjum w Starym Sączu
2. Tomasz Tokarczyk Gimnazjum w Barcicach
3. Maciej Garbacz Gimnazjum w Gołkowicach

Szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta:
1. Ilona Gabryś LO w Starym Sączu
2. Monika Pustułka ZSZ nr 2 w Starym Sączu
3. Katarzyna Łabuda LO w Starym Sączu

Szkoły ponadgimnazjalne chłopcy
1.Łukasz Semla ZSDM w Starym Sączu
2. Paweł Chlipała ZS nr 1 w Starym Sączu
3. Jakub Puch ZSDM w Starym Sączu

Wyniki zespołowe Szkół :

Szkoły Podstawowe :
1. SP Barcice
2. SP Stary Sącz
3. SP Popowice

Gimnazja:
1. Gimnazjum w Barcicach
2. Gimnazjum w St Sączu
3. Gimnazjum w Gołkowicach


Szkoły ponadgimnazjalne
1. ZSZ nr 1 w Starym Sączu
2. LO w Starym Sączu
3. ZSZ nr 2 w Starym Sączu


Zawody Strzeleckie
Punktacja indywidualna:

Kategoria Szkoły Podstawowe:
1. Baran Adam SP Barcice
2. Maślanka Renata SP Barcice
3. Baran Barbara SP Barcice

Kategoria Gimnazja:
1. Nikodem Pierzga
2. Patryk Chuchacz
3. Krystyna Tokarczyk

Kategoria Szkoły Ponadgimnazjalne
1. Tokarczyk Łukasz
2. Tokarczyk Sebastian
3. Pociecha Mirosław

Punktacja drużynowa:

Kategoria Szkoły Podstawowe
1. SP Barcice
2. SP Stary Sącz
3. SP Wola Krogulecka

Kategoria Gimnazja
1. Gimnazjum Barcice
2. Gimnazjum St. Sącz
3. Gimnazjum Gołkowice

Kategoria Szkoły Ponadgimnazjalne
1. ZSZ Stary Sącz
2. ZSDM Stary Sącz
3. 1 LO Stary Sącz


Galeria zdjęć



wstecz