DCP - komunikaty

DCP - komunikaty
Jeśli chcesz być informowany
o nowościach, wpisz swój e-mail.
DCP - komunikaty


DCP - komunikaty

DIECEZJALNE

CENTRUM PIELGRZYMOWANIA

IM. JANA PAWŁA II

UL. PAPIESKA 10

33-340 STARY SĄCZ

NR konta:

PKO BP Nowy Sącz

26 1020 3453 0000 8102 0059 2246


Pielgrzymka 2009

 

W niedzielę 20 września 2009 r. odbyła się pielgrzymka Stowarzyszenia Kasa Wzajemnej Pomocy zorganizowana przez Fundacje Sądecką.

Pod Ołtarzem Papieskim spotkało się około 300 osób, między innymi: samorządowcy, członkowie Stowarzyszenia Kasa Wzajemnej Pomocy, Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Sądeckiej oraz Straże Pożarne z terenu powiatu nowosądeckiego.

Mszę Świętą odprawił i słowo Boże wygłosił ks. Tadeusz Sajdak, dyrektor Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II.

Oprawę muzyczna przygotował chór parafialny ze Starego Sącza oraz Starosądecka Międzyszkolna Orkiestra Dęta pod dyrekcją p. Stanisława Dąbrowskiego.

Po nabożeństwie uczestnicy pielgrzymki, korzystając z ostatnich dni słonecznego lata, bawili się na festynie. Nie zabrakło atrakcji muzycznych i kulinarnych. Nie zapomniano o najmłodszych, którzy brali udział w licznych konkursach, grach i zabawach.

Atrakcją festynu był koncert zespołu „Echo” z Piwnicznej Zdroju na 50 mandolin. Muzycy zaprezentowali unikatową umiejętność zespołowej gry na mandolinie.

Galeria zdjęć


wstecz