DCP - komunikaty

DCP - komunikaty
Jeśli chcesz być informowany
o nowościach, wpisz swój e-mail.




DCP - komunikaty


DCP - komunikaty

DIECEZJALNE

CENTRUM PIELGRZYMOWANIA

IM. JANA PAWŁA II

UL. PAPIESKA 10

33-340 STARY SĄCZ

NR konta:

PKO BP Nowy Sącz

26 1020 3453 0000 8102 0059 2246


VIII Niepodległościowy Bieg Przełajowy i Turniej Strzelecki

 


6 listopada 2008r. Centrum Pielgrzymowania we współpracy z Zespołem Szkół w Barcicach i Urzędem Gminy w Starym Sączu zorganizowało VIII Niepodległościowy Bieg Przełajowy o puchar Burmistrza Stary Sącz.

Poprzez sportowe współzawodnictwo uczniowie sądeckich szkół postanowili upamiętnić 80 rocznicę odzyskania niepodległości.

Dziewczęta i chłopcy szkół podstawowych i gimnazjalnych rywalizowali na dystansie 1000 metrów.

Dziewczęta ze szkół ponadgimnazjalnych na odcinku 1000 metrów, a chłopcy 1500 metrów.

Równocześnie rozgrywany był turniej strzelecki, który zorganizował Szkolny Klub Strzelecki „Vis”, działający przy Zespole Szkół w Barcicach. W tej konkurencji każdą szkołę reprezentowały 3 osoby, strzelając z karabinków pneumatycznych Haendel 312.

Po zakończeniu konkurencji sportowych strudzeni zawodnicy mogli posilić się smaczną grochówką.

Nagrody i wyróżnienia zwycięzcom poszczególnych kategorii wręczali Burmistrz Miasta Stary Sącz Marian Cycoń, dyrektor Zespołu Szkół w Barcicach Grzegorz Garwol i dyrektor Centrum Pielgrzymowania ks. Tadeusz Sajdak.

Wyniki:

Indywidualnie:

szkoły podstawowe dziewczęta:
1. Agnieszka Bodziony – Szkoła Podstawowa Podegrodzie
2. Anna Bodziony – Szkoła Podstawowa Podegrodzie
3. Żaneta Poręba – Szkoła Podstawowa Nowy Sącz nr 3

szkoły podstawowe chłopcy:
1. Daniel Olszowski – Szkoła Podstawowa Barcice
2. Piotr Dziedzina – Szkoła Podstawowa Stary Sącz
3. Dariusz Nieć – Szkoła Podstawowa Łabowa

gimnazja dziewczęta:
1. Katarzyna Dulak – Uczniowski Klub Sportowy Budowlani
2. Natalia Ptaszek – Gimnazjum Łabowa
3. Aneta Golonka – Gimnazjum Podegrodzie

gimnazja chłopcy:
1. Krzysztof Tokarczyk – Gimnazjun Barcice
2. Józef Zieliński – Gimnazjum Podegrodzie
3. Marcin Kudełka – Gimnazjum Podegrodzie

szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta:
1. Żaneta Stanek – Zespół Szkół Budowlanych Nowy Sącz
2. Klaudia Cieciwa – Zespół Szkół Elektryczno Mechanicznych Nowy Sącz
3. Ewelina Potoniec – Zespół Szkół Elektryczno Mechanicznych Nowy Sącz

szkoły ponadgimnazjalne chłopcy:
1. Hubert Rogóż – Zespół Szkół Budowlanych Nowy Sącz
2. Waldemar Dychała – Zespół Szkół Budowlanych Nowy Sącz
3. Dariusz Bomba – Zespół Szkół Elektryczno Mechanicznych Nowy Sącz

Zespołowo:

szkoły podstawowe:
1. miejsce Szkoła Podstawowa Rytro
2. miejsce Szkoła Podstawowa Podegrodzie
3. miejsce Szkoła Podstawowa Barcice

gimnazja:
1. miejsce Gimnazjum Barcice
2. miejsce Gimnazjum Przysietnica
3. miejsce Gimnazjum Podegrodzie

szkoły ponadgimnazjalne:
1. miejsce Zespół Szkół Elektryczno Mechanicznych w Nowym Sączu
2. miejsce Zespół Szkół Budowlanych w Nowym Sączu
3. miejsce Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu



Galeria zdjęć


wstecz