DCP - komunikaty

DCP - komunikaty
Jeśli chcesz być informowany
o nowościach, wpisz swój e-mail.
DCP - komunikaty


DCP - komunikaty

DIECEZJALNE

CENTRUM PIELGRZYMOWANIA

IM. JANA PAWŁA II

UL. PAPIESKA 10

33-340 STARY SĄCZ

NR konta:

PKO BP Nowy Sącz

26 1020 3453 0000 8102 0059 2246


Turniej Papieski

2012-06-26  

22 czerwca już po raz XI spotkaliśmy się w Hali Sportowej im Jana Gryźlaka w Barcicach, aby walczyć o Puchar Dyrektora Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania w Starym Sączu. Uroczystego  otwarcia zawodów dokonał w imieniu ks. Tadeusza Sajdaka – Dyrektor Zespołu Szkół: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Barcicach Grzegorz Garwol.

W turnieju brało udział 6 drużyn: ADS Stary Sącz, Barcice i Okolice,  Gród – Czop Podegrodzie, Feniks Przysietnica, UKS Ryter,  Brzezna.

W tym roku puchar wywalczyła drużyna ADS Stary Sącz, kolejne miejsce zajęły: Gród – Czop Podegrodzie, UKS Ryter, Barcice, Brzezna, Feniks Przysietnica. Zwycięzcy otrzymali puchar Dyrektora DCP w Starym Sączu, pozostałe drużyny  okolicznościowe dyplomy. Te coroczne rozgrywki upamiętniają pobyt Ojca Świętego Jana Pawła II na Ziemi Sądeckiej w 1999 roku. Pomysłodawcą ich jest pan Lechosław Ziębowicz animator życia sportowego w Starym Sączu, który jednocześnie przyjął na siebie obowiązki sędziego turnieju. Organizacją zawodów zajęła się Dyrekcja  i nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Barcicach.

                    Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.

Dorota Postrożny-Młyńska


wstecz