DCP - komunikaty

DCP - komunikaty
Jeśli chcesz być informowany
o nowościach, wpisz swój e-mail.




DCP - komunikaty


DCP - komunikaty

DIECEZJALNE

CENTRUM PIELGRZYMOWANIA

IM. JANA PAWŁA II

UL. PAPIESKA 10

33-340 STARY SĄCZ

NR konta:

PKO BP Nowy Sącz

26 1020 3453 0000 8102 0059 2246


XI Biegi Niepodległościowe

2011-11-15  

10 listopada 2011 roku w Centrum Pielgrzymowania w Starym Sączu odbyły się XI Biegi Niepodległościowe.

Zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacją końcową i GALERIĄ ZDJĘĆ.

 

 

Klasyfikacja końcowa XI Niepodległościowych

 Biegów Przełajowych

 

WYNIKI INDYWIDUALNE

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Szkoła

1.

Paulina Tomasiak

Rytro

2.

Anna Olejarz

Barcice

3.

Klaudia Olszowska

Przysietnica

4.

Wioletta Ogorzały

Barcice

5.

Karolina Łagowska

Rytro

6.

Klementyna Tomasiak

Rytro

7.

Anna Łękowska

Rytro

8.

Karolina Drożdż

Popowice

9.

Monika Groń

Popowice

10.

Anna Wojtas

Rytro

11.

Agnieszka Dudka

Nawojowa

12.

Sylwia Pajor

Rytro

13.

Ewelina Luksa

Nawojowa

14.

Barbara Majewska

Barcice

15.

Diana Tokarczyk

Gaboń

16.

Katarzyna Bochniarz

Barcice

17.

Natalia Mikulec

Barcice

18.

Magdalena Romanek

Nawojowa

19.

Anna Urasińska

Barcice

20.

Paulina Baszczyn

Barcice

21.

Patrycja Pulit

Skrudzina

22.

Paulina Sopata

Poderodzie

23.

Natalia Śliwa

Rytro

24.

Jadwiga Wojtas

Rytro

25.

Katarzyna Tokrczyk

Barcice

26.

Katarzyna Maciak

Przysietnica

27.

Anna Gorczowska

Barcice

28.

Edyta Haubart

Barcice

29.

Magdalena Citak

Barcice

30.

Patrycja Gawlak

Barcice

31.

Ewelina Weselak

Przysietnica

32.

Patrycja Bielak

Barcice

33.

Joanna Słowki

Barcice

34.

Sylwia Bodziony

Podegrodzie

35.

Łucja Gałysa

Gaboń

36.

Anita Poczkajska

Rytro

37.

Maria Smajda

Barcice

38.

Kamila Olszewska

Barcice

39.

Patrycja Zarabska

Barcice

40.

Agnieszka Ciuła

Barcice

41.

Weronika Szyszka

Barcice

42.

Kinga Stawiarka

Skrudzina

43.

Anna Stelmach

Nawojowa

44.

Aleksandra Barnach

Przysietnica

45.

Kamila Garwol

Barcice

46.

Kinga Ruchała

Barcice

47.

Dagmara Smyda

Barcice

48.

Oliwia Rola

Przysietnica

49.

Ewa Konieczny

Gaboń

50.

Małgorzata Jasińska

Popowice

51.

Alicja Turek

Podegrodzie

52.

Bożena Tokarczyk

Skrudzina

53.

Natalia Lisowska

Barcice

54.

Kinga Łatka

Podegrodzie

55.

Natalia Skoczeń

Podegrodzie

56.

Łucja Konieczny

Gaboń

57.

Wiktoria Wnęk

Gaboń

58.

Kamila Koszut

Gaboń

59.

Paulina Florek

Gaboń

 

Chłopcy

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Szkoła

1.

Karol Rams

Rytro

2.

Adrian Tomasiak

Rytro

3.

Dawid Bołoz

Barcice

4.

Konrad Wielocha

Rytro

5.

Jakub Janczak

Barcice

6.

JakubJanisz

Nawojowa

7.

Rafał Mordarski

Gaboń

8.

Paweł Tomasiak

Rytro

9.

Mateusz Obrzud

Barcice

10.

Wojciech Maciuszek

Podegrodzie

11.

Paweł Kozieński

Skrudzina

12.

Kamil Owsianka

Popowice

13.

Szymon Wiktor

Nawojowa

14.

Mateusz Wielocha

Rytro

15.

Sebastian Ogorzały

Przysietnica

16.

Piotr Łękowski

Rytro

17.

Adrian Maślanka

Popowice

18.

Patryk Rams

Rytro

19.

Dawid Mikulec

Przysietnica

20.

Mateusz Sekuła

Nawojowa

21.

Marek Gizicki

Rytro

22.

Przemysław Olszowski

Barcice

23.

Adam Paduła

Przysietnica

24.

Mariusz Drożdż

Popowice

25.

Paweł Janisz

Nawojowa

26.

Mariusz Buczek

Rytro

27.

Krzysztof Kulpa

Barcice

28.

Krzysztof Jabrocki

Przysietnica

29.

Konrad Ciągło

Podegrodzie

30.

Michał Dudczak

Rytro

31.

Jakub Olszowski

Barcice

32.

Przemysław Filipowicz

Barcice

33.

Paweł Nieć

Podegrodzie

34.

Dawid Majerski

Podegrodzie

35.

Paweł Stępka

Skrudzina

36.

Gryk Littoń

Nawojowa

37.

Dariusz Olszowski

Przysietnica

38.

Przemysław Mrówka

Barcica

39.

Wojciech Stec

Gaboń

40.

Paweł Waligóra

Barcice

41.

Jakub Weselak

Przysietnica

42.

Andrzej Niesponek

Skrudzina

43.

Damian Witowski

Nawojowa

44.

Paweł Nalepa

Barcice

45.

Arkadiusz Markowicz

Nawojowa

46.

Konrad Motawa

Gaboń

47.

Jakub Bodziony

Podegrodzie

48.

Przemysław Bielak

Popowice

49.

Daniel Plata

Przysietnica

50.

Marcin Zembura

Skrudzina

51.

Bartłomiej Ślaz

Skrudzina

52.

Arkadiusz Lorek

Skrudzina

53.

Piotr Sejud

Popowice

54.

Jarosław Drożdż

Popowice

55.

Tomasz Baszczyn

Barcice

56.

Konrad Tomasiak

Rytro

57.

Błażej Król

Barcice

58.

Jakub Homoncik

Barcice

59.

Jan Bieryt

Gaboń

60.

Paweł Citak

Przysietnica

61.

Łukasz Król

Przysietnica

62.

Mateusz Pietrzyk

Popowice

63.

Tomasz Sopata

Przysietnica

64.

Karol Kurowski

Gaboń

65.

Karol Sobol

Barcice

66.

Jakub Szewczyk

Gaboń

67.

Łukasz Gawlak

Barcica

68.

Tomasz Bielak

Popowice

69.

Kamil Ślaz

Skrudzina

70.

Wiktor Dorula

Skrudzina

71.

Sebastian Czerpak

Skrudzina

72.

Łukasz Florek

Popowice

73.

Bartłomiej Sutor

Gaboń

74.

Damian Bieryt

Gaboń

75.

Patryk Niemiec

Gaboń

76.

Patryk Potoniec

Gaboń

77.

Jacek Krawczyk

Popowice

78.

Kacper Szczepaniak

Gaboń

79.

Miłosz Gorczowski

Popowice

 

 

Szkoły Gimnazjalne

Dziewczęta

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Szkoła

1.

Ewa Kożuch

G. nr 2 Nowy Sącz

2.

Katarzyna Owsianka

Przysietnica

3.

Lidia Ogorzały

Przysietnica

4.

Aleksandra Olszak

P. G. Stary Sącz

5.

Monika Drożdż

Stary Sącz

6.

Ewelina Stachoń

Podegrodzie

7.

Monika Garwol

Przysietnica

8.

Kinga Groń

Stary Sącz

9.

Paulina Cieślicka

Przysietnica

10.

Angelika Gomółka

Podegrodzie

11.

Ewa Majewska

Barcice

12.

Joanna Ogorzały

Przysietnica

13.

Dorota Smyda

Przysietnica

14.

Jolanta Pawlik

Stary Sącz

15.

Katarzyna Słabaś

Stary Sącz

16.

Anna Guc

Gołkowice

17.

Joanna Kuczaj

Gołkowice

18.

Natalia Drożdż

Stary Sącz

19.

Lidia Janik

Barcice

20.

Ewa Cichy

Gołkowice

21.

Monika Bieda

Gołkowice

22.

Martyna Pierzga

Barcice

23.

Agnieszka Gałęziowska

Gołkowice

24.

Magdalena Leśniara

Barcice

25.

Agnieszka Dara

Barcice

26.

Łucja Król

Przysietnica

27.

Nicola Piekarz

Barcice

28.

Paulina Olszowska

Barcice

29.

Wiktoria Gabryś

Barcice

30.

Magdalena Michalak

P. G. Stary Sącz

31.

Patrycja Csorich

P. G. Stary Sącz

32.

Joanna Poparda

Gołkowice

33.

Natalia Bocheńska

Stary Sącz

34.

Alicja Wójcik

P. G. Stary Sącz

35.

Klaudia Śmierciak

P. G. Stary Sącz

 

Chłopcy

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Szkoła

1.

Daniel Kurowski

Podegrodzie

2.

Rafał Kaszyba

Podegrodzie

3.

Jakub Błaszczyk

Podegrodzie

4.

Bartłomiej Janczak

Barcice

5.

Sławomir Zaryczyn

Podegrodzie

6.

Maciej Tokarczyk

Przysietnica

7.

Grzegorz Cieślicki

Przysietnica

8.

Krzysztof Trybuła

Przysietnica

9.

Przemysław Sekuła

Stary Sącz

10.

Dawid Molanda

Barcice

11.

J. Błażej

Gołkowice

12.

Artur Orłowski

Stary Sącz

13.

K. Gancarczyk

Gołkowice

14.

Łabuda Michał

Przysietnica

15.

Jarosław Garwol

Przysietnica

16.

Piotr Tokarczyk

Przysietnica

17.

Dariusz Tabor

Barcice

18.

Patryk Kamiński

P. G. Stary Sącz

19.

Jarosław Janczura

Stary Sącz

20.

B. Janik

Gołkowice

21.

Patryk Kołbon

Stary Sącz

22.

Kamil Kotas

Gołkowice

23.

Rafał Weselak

Przysietnica

24.

Krystian Janik

Gołkowice

25.

Bartłomiej Porębski

Przysietnica

26.

Łukasz Halibart

Gołkowice

27.

Wojciech Cabała

Gołkowice

28.

Paweł Jabrowski

Gołkowice

29.

Łukasz Bielak

Barcice

30.

Wit Laciuga

Podegrodzie

31.

Adam Pawlik

Stary Sącz

32.

Karol Iwan

Podegrodzie

33.

Dawid Kroczek

Podegrodzie

34.

Marek Zatoryński

Stary Sącz

35.

Artur Wajda

Podegrodzie

36.

Robert Kruczek

Stary Sącz

37.

Jakub Skoczeń

Stary Sącz

38.

Konrad Aleksandrowicz

Przysietnica

39.

Tomasz Ormowski

Przysietnica

40.

Bartłomiej Obrzud

Przysietnica

41.

Dawid Jarzębak

Stary Sącz

42.

Roman Stafiński

Barcice

43.

Szymon Jop

P. G. Stary Sącz

44.

Mariusz Ślazyk

Stary Sącz

45.

Albert Niśniewski

P. G. Stary Sącz

46.

Hubert Stachoń

Stary Sącz

47.

Arkadiusz Molanda

Barcice

48.

Dawid Gizicki

Barcice

49.

Jakub Tischner

P. G. Stary Sącz

50.

Łukasz Soboń

Barcice

51.

Wojciech Dziedzic

Stary Sącz

52.

Janusz Walkosz

Stary Sącz

53.

Jakub Smoter

Stary Sącz

54.

Daniel MIchalik

Przysietnica

55.

Dariusz Bielak

Barcice

56.

Szymon Łobon

Barcice

 

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

Dziewczęta

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Szkoła

1.

Natalia Sadowska

ZS nr 1 Nowy Sącz

2.

Mariola Gągor

ZS nr 1 Nowy Sącz

3.

Patrycja Baziak

ZSP Stary Sącz

4.

Sylwia Janus

ZS nr 1 Nowy Sącz

5.

Katarzyna Tomasiak

ZS nr 1 Nowy Sącz

6.

Natalia Porębska

ZSP Stary Sącz

7.

Joanna Kamińska

ZS nr 1 Nowy Sącz

8.

Agata Bałachut

LO Stary Sącz

9.

Paulina Włodarz

ZS nr 1 Nowy Sącz

10.

Edyta Myjak

LO Stary Sącz

11.

Anna Dobosz

LO Stary Sącz

12.

Paulina Myjak

LO Stary Sącz

13.

Klaudia Baran

ZSP Stary Sącz

14.

Małgorzata Cabała

ZS nr 1 Nowy Sącz

15.

Karolina Ruchała

ZS nr 1 Nowy Sącz

16.

Iwona Wicher

ZS nr 1 Nowy Sącz

17.

Klaudia Pacyna

LO Stary Sącz

18.

Angelika Citak

ZSP Stary Sącz

19.

Agnieszka Pawłowska

LO Stary Sącz

20.

Małgorzata Warzecha

LO Stary Sącz

21.

Joanna Słaby

LO Stary Sącz

22.

Agata Wójcie

LO Stary Sącz

23.

Katarzyna Ciesielska

LO Stary Sącz

 

Chłopcy

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Szkoła

1.

Krystian Piekarz

ZSB Nowy Sącz

2.

Miłosz Warzecha

ZSS Nowy Sącz

3.

Józef Zieiński

ZS nr 1 Nowy Sącz

4.

Krzysztof Sadowski

ZS nr 1 Nowy Sącz

5.

Mateusz Kozielec

ZSB Nowy Sącz

6.

Szymon Olszak

II LO Nowy Sącz

7.

Grzegorz Znamirowski

ZSS Nowy Sącz

8.

K. Lachor

ZSB Nowy Sącz

9.

Marcin Pawlik

ZSP Stary Sącz

10.

Piotr Grzywnowicz

ZSP Stary Sącz

11.

Dawid Hebda

ZSS Nowy Sącz

12.

Lesław Polakiewicz

ZSP Stary Sącz

13.

Paweł Ormanty

ZSP Stary Sącz

14.

Andrzej Bodziony

ZSB Nowy Sącz

15.

Dawid Stachoń

ZSP Stary Sącz

16.

A. Marszałek

II LO Nowy Sącz

17.

Piotr Węgrzyn

ZS nr 1 Nowy Sącz

18.

Maciej Kos

ZSS Nowy Sącz

19.

Mateusz Mikołajczyk

ZSS Nowy Sącz

20.

Dawid Tomasiak

ZSP Stary Sącz

21.

Dawid Potoniec

LO Stary Sącz

22.

Artur Weber

LO Stary Sącz

23.

Grzegorz Florek

ZSP Stary Sącz

24.

Karol Gurba

ZSS Nowy Sącz

25.

Emil Bugajski

ZSS Nowy Sącz

26.

Eryk Zengel

ZS nr 1 Nowy Sącz

27.

Dominik Tobiasz

ZS nr 1 Nowy Sącz

28.

Radosław Urban

ZS nr 1 Nowy Sącz

29.

Kamil Nędza

ZSB Nowy Sącz

30.

Maciej Kiełbasa

LO Stary Sącz

31.

Macie Witowski

ZS nr 1 Nowy Sącz

32.

Jakub Kosal

ZSB Nowy Sącz

33.

Błażej Szewczyk

ZSB Nowy Sącz

34.

Krzysztof Pazgan

ZS nr 1 Nowy Sącz

35.

Dominik Hajduga

ZSS Nowy Sącz

36.

Piotr Cisowski

LO Stary Sącz

37.

Grzegorz Bołoz

ZSP Stary Sącz

38.

Patryk Zygmunt

ZS nr 1 Nowy Sącz

39.

Michał Ryba

ZS nr 1 Nowy Sącz

40.

Marcin Wójcik

LO Stary Sącz

41.

Bartłomiej Szyszka

ZS nr 1 Nowy Sącz

42.

Szymon Śliwiński

LO Stary Sącz

43.

Przemysław Zieliński

ZSZ Podegrodzie

44.

Bartłomiej Łabuda

LO Stary Sącz

45.

Szymon Rembiarz

ZSS Nowy Sącz

46.

Przemysław Tokarczyk

LO Stary Sącz

47.

Andrzej Sychowski

ZSP Stary Sącz

48.

Maciej Piekarz

LO Stary Sącz

49.

Dariusz Szczypta

LO Stary Sącz

50.

Piotr Tischner

LO Stary Sącz

51.

Michał Kasprzyk

ZSZ Podegrodzie

52.

Paweł Sikora

LO Stary Sącz

53.

Dawid Kozieński

ZS nr 1 Nowy Sącz

54.

Adrian Sadowski

LO Stary Sącz

55.

Mateusz Dadaś

ZSZ Podegrodzie

56.

Daniel Filip

ZSZ Podegrodzie

 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE

 

Szkoły Podstawowe

 

Lp.

Nazwa Szkoły

Ilość zdobytych pkt w biegu

Ilość zdobytych pkt w strzelaniu

Suma

1.

SP Rytro

30

4

34

2.

SP Nawojowa

27

5

32

3.

SP Barcice

28

3

31

4.

SP Popowice

26

1

27

5.

SP Przysietnica

25

1

26

6.

SP Gaboń

24

1

25

6.

SP Podegrodzie

23

2

25

7.

SP Skrudzina

22

1

23

 

Szkoły Gimnazjalne

 

Lp.

Nazwa Szkoły

Ilość zdobytych pkt w biegu

Ilość zdobytych pkt w strzelaniu

Suma

1.

Gimnazjum Przysietnica

30

3

33

2.

Gimnazjum Podegrodzie

28

4

32

3.

Gimnazjum Barcice

26

5

31

4.

Gimnazjum Stary Sącz

27

2

29

5.

Gimnazjum Gołkowice

25

1

26

6.

Gimnazjum Nowy Sącz

24

1

25

7.

Prywatne Gimnazjum Stary Sącz

23

1

24

 

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

 

Lp.

Nazwa Szkoły

Ilość zdobytych pkt w biegu

Ilość zdobytych pkt w strzelaniu

Suma

1.

ZS nr 1 Nowy Sącz

30

5

35

2.

ZSP Stary Sącz

28

4

32

3.

ZSB Nowy Sącz

26

3

29

4.

LO Stary Sącz

27

0

27

4.

ZSS Nowy Sącz

25

2

27

5.

II LO Nowy Sącz

24

0

24

6.

ZSZ Podegrodzie

0

1

1

 

 

 


wstecz